Hakkımızda

Uzman personel kadromuz alanında ve en az 18 yıllık tecrübeye sahip.

Uzman personel kadromuz alanında ve en az 18 yıllık tecrübeye sahip.

Anka Tente her türlü şart ve koşula uygun teknik altyapı ve teknolojik ekipmanı bünyesinde barındırır ve çalışmalarında etkin olarak kullanır. Her marka tente ve pergole sistemine uygun ekipman ve makinelerle montaj, bakım ve tamirini gerçekleştirir.

Haftanın 7 günü, 24 saat hizmetinizde olan Anka Tente sürekli desteği ile işletmelerin çözüm ortağı olarak yanında yer alır ve etkili çözümler sunar.

Bu bağlamda tente servis ve bakım hizmetlerini de Anka Tente tecrübeli ekibi ve yapıcı tavrı ile sağlamaktadır. Her marka tente tamiri ve bakımı için iddia ettiğimiz gibi 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz çalışmaları görmek, mutlu müşterilere sahip bir işletme – mekan sahibi olmak istiyorsanız Anka Tente sizin için en doğru adres!

İletişim için:
( 0532 ) 683 73 96 numaralı telefon 7/24 ulaşmanızın mümkün olduğu iletişim kanalımızdır.

Hizmetlerimiz

Bioklimatik Pergola

Her mevsim yaşam alanlarınızı uyumlu hâle getirmek, konforunuzu artırmak ve modern alanlar yaratmak için Ankatente’nin Bioklimatik Pergola sistemlerinden yararlanın.

Kış Bahçesi

Pergola Tente Sistemi ile tam kapasite koruma, kullanım kolaylığı ile mekanlarınızı yaşam ve cazibe alanları haline getirin.

Mafsallı Tente

Mafsallı tente uygulamaları eklemli bölüm sayesinde çok daha kullanımı kolay ve pratik çözümlere ulaşmanızı sağlayan uygulamalardır

Pergole Tente

Pergole tente, yaşam alanlarınızın ihtiyacına göre ölçülendirilen ve kullanım alanların yapısına bakarak belirlenen malzemelerin kalitesi mekânları daha estetikli ve korunaklı hâle getiriyor.

Motorlu Tente

Raylı ve otomatik tente uygulamaları son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Herkes için tercih edilebilir alanlar yaratmak için oldukça ideal bir tercih olabilir.

Özel İmalat Tente

Mimari tasarım projelere özel tente imalatı yapan Ankatente ile ile şık ve tarzınıza özel yaşam alanları tasarlayabilirsiniz.

Anka Tente